| killeru22 a întrebat:

Stiti jocuri ca gta san andreas multiplayer?

2 răspunsuri:
| MoGaCm a răspuns:

Poate ca leai jucat pastea...:Counter Strike 1.6, Call Of Duty, Perfect Wolrd, Metin2, 4STORY, MW3, Dragon Nest.Altele nu prea sunt online gen:Assasin's Cred (toate)Gta Romania, Gta5, GTa4, Gta3, Gta2, Gta1..Cam atat imi vine in gand fundita?

| catapetronel a răspuns:

Call of duty acum nu mai stiu care putea sa se joace multiplayer da e tare sau daca nu si vrei ceva mult mai misto incearca WoW(World of Warcraft) e super misto jocul