| madahgtt a întrebat:

Stiti jocuri cu grafica foarte faina dar sa nu ocupe asa multa memorie? battlefield 3 cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| EDUARDX2000 a răspuns:

Far cry primal-20gb
Need for speed 2012-4gb
Gta san andreas -7 gb
Sea of thieves-30 gb
Far cry 6- 60 gb
Far cry 5 - 40 gb
Far cry 4- 30 gb
Far cry 3-15 gb
Far cry 2- 3, 5 gb
Assassins creed origins-40 gb
Assassins creed odissey- 46 gb
(Și cam toate jocurile assassins creed)
Gta 4- 30 gb
Cs go -30 gb
P.S. battle Field 3 e interesant, cu grafica bună
Sper ca te-am ajutat

| Raddeon a răspuns (pentru EDUARDX2000):

O avea battlefield 3 grafica buna dar nu este disponibil de ani buni, si nici crakat nu merge sa il iei ( adica merge da e greu ) maxim battlefield 4 premium edition merge sa il iei ( asta daca vrei componenta online ca asa pentru offline da merge da instalezi vreo nu stiu 20 de gb degeaba ca aia 20 de gb ii ocupa componenta online, pe care nu o vei putea accesa )

2 răspunsuri:
| Raddeon a răspuns:

Eu iti recomand Nvidia geforce now,
De ce?
Pai simplu ai 2 variante
dai 45 de lei pe luna si te joci ce joc ai tu in librarie pe grafica data pe high, cat vrei, pe ce vrei, nu conteaza componentele tale, doar net sa ai si nici nu trebuie sa il instalezi, apesi play si ala e.
Sau varianta free, unde astepti sa te bage in joc vreo nu stiu 10 min si te lasa sa te joci o ora, dupa te da afara si trebuie sa intri iar, not a big deal dar daca e s-o iei asa 45 de lei nu mare avere plus ca dai odata pe luna