| anonim_4396 a întrebat:

Stiti jocuri cu masini? dar nu de genul nfs(nu curse). vreau sa aiba reguli de circulatie(de ex:sa semnalizez). scuze daca nu m-am facut inteleasa. sper ca puteti sa ma ajutati.
p. s. as vrea sa il descarc daca se poate(nu obligatoriu)

3 răspunsuri:
| S0ul a răspuns:

Cel mai interesant si foarte util, si are o grafica super happy German Truck Simulator, Euro Truck Simulator happy sunt superwinking este si cu politie happy daca treci pe rosu happy poti sa o si dezactivezi tongue

| DaNnYeLs a răspuns:

3D-Driving-School este un super joc numai stiu unde l-am gasit da te descurci tu uite iti dau o pista...(http://www.softpile.com/Education/Miscellaneous/Review_29002_index.html)