| TicTacUser a întrebat:

Stiti servere de cs deathrun dar sa aiba bunnyhop si comanda/knife? ala cu gravitatie si nu mai stiu ce? plsdau funda (mai ales daca sunt mai multe)

128 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dr.e-like.ro:27015 scrii la favorite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orange, daca vrei un server am eu unul, cel mai tare din Romania si locul 2 din lume : Deathrun.Laleagane.Rowinking (daca nu ma credeti, cautati pe Gametracker)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va mai chinuiti cu alte servere praf, incercati Deathrun.Laleagane.Ro, NR 1 din tara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu eu unu.Dar vezi ca nu are comanda /knife.Sry dar eu til dau, pentru ca are bunnyhop automat de la server.Iti spun o sa iti placa 100%. Serverul este DR.EVOEC.COM.Cu placerewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dr.alphazone.ro asta mere 100%big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dr.rlz.ro
dr.freakzone.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dr.freakz.ro

| Deerpixdddd a răspuns:

Dr.gamebox.ro sau dr2.gamebox.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cs2.state3.ro :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea sv date nu merg sau nu leati dat bune intrati ci cautari pe sv de cs 1.6 deatrhun si cgasiti tot ce va trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

94.52.240.99:27016 incearkal ie tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Global2.laleagane.ro, dr.cutitarii.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dr.lgz.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dr.genocid.roDr.genocid.roDr.genocid.roDr.genocid.roDr.genocid.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| N1gg3r a răspuns:

Chiar ca, Deathrun.laleagane.ro e locul 1 din Romania, incearca-l

| N1gg3r a răspuns:

Nimeni nu poate bate Deathrun.laleagane.ro, incearca-l!
Locul 1 din Romania happy

| eLenuTzZza_1748 a răspuns:

Buna! Uite urmatoarele servere le poti incerca si chiar adauga la favorite->> FreeRunners.Zonek.Ro> Dr.Expload.Ro > Dr.Csfusion.Ro > Dr2.LGZ.Ro> Dr.AlienZone.Ro >Dr.Curitarii.Ro [nu stiu sigura daca are KnifeMod], dar incearca-l. Toate au KnifeMod. Pe sv [Serverul] FreeRunners.Zonek.Ro daca doresti sa intri in clanul [FzNk] add pe messenger sau skype [daca ai] vlad_sismanian este varul meu si cel care a facut sv. Bye!

| barnbaddy a răspuns:

Dr.diavola.ro e cel mai bun

| piSSy_8253 a răspuns:

Constanta.pRocSl.info e super svrhappy si e cum vrei tu

| magickboy a răspuns:

Hey am eu un server e nou nout deja facut...DR. WARRIOR.CS 78.97.245.235:27015...serverul este foarte tare are : bhop,knife mode,trail,life,etc, si Ownerul da admine, deci cine vrea intrati 78.97.245.235:27015 sau adaugati id`ul [magie_ionut] pentru admine sper ca te-am ajutat [orange_girl]salutare!

| Krauser a răspuns:

Dr.gplay.ro si dr.alphazone.ro (e si cu respawn dar intri mai greu pentru ca cateaodata iti intra si pe cs, csdm, hns) baftatongue

| adeadelin a răspuns:

Dr.cutitarii.ro,dr.gadict.ro:20715,dr.helpcs.ro:27015.
fundita?

| akadel_2193 a răspuns:

Dr.5-net.com Dr.genocid.ro Dr.estcs.ro

| SuguS_1879 a răspuns:

Sallut,intra pe http://servere-cs.freakz.ro/......e_1.6.html gasesti acolo sute de servere de deathrun si unele au si knife;)

| Nacn a răspuns:

Cel Mai bun Server de DR este Dr.Extaziuss.Ro Dam Admine Grabestete!big grin

| firespin22 a răspuns:

Connect 93.115.252.147:27015 intrati ii cool

| Treble995755 a răspuns:

89.115.162.220:27018.are de toate

| Deathrunptspecialisti a răspuns:

79.117.233.3:27016 intraty este best sv go

| Deathrunptspecialisti a răspuns:

79.117.233.3:27016 BEST SV