| TƎD a întrebat:

Stiti trucuri la farmerama? Nu ma refer a trisat sau cine stie ce, ci la trucuri de genul cum sa cresti mai repede cum sa faci mai multi bani sper ca intelegeti, eu am nivel 61 si pana acum nu am aflat vreun truc de genu

2 răspunsuri:
| tauretee a răspuns:

Nici nu cred ca exista la unele jocuri merge sa schimbi data de la pc si iti cresc plantele asta merge la fishdoom :X am facut lv 23 in 2 orelaughing

| ItachiUchiha a răspuns:

Si eu joc farmerama sunt nivel 33 iti spun un truc cum sa obti bani du-te la piata si vinde mai multe bucati cu mai putini bani atunci toata lumea o sa iti cumpere produsele.