| Marian_Sorin_1991 a întrebat:

Stiu ca nu e categoria potrivitastraight face dar aici e toata lumea si astept 10 ani pentru un raspuns...Pe cs serverul e activat si imi apare"
Your server is out of date. Please update and restart." si imi da afara playeri si nu pot decat sa bag un admin mai multi nu mege plss. FUNDAbig grin

Răspuns Câştigător
| Marin_Catalin_George_1998 a răspuns:

Cu categori ai dreptate vezi ca la sv lipsesc date descarca si fa iar un sv de la gothic va merge 100% tu pe scurt ai scurgere de date