| Danutzzel a întrebat:

Sunt Creator pe imvu si am creat ceva si stiti ca trebui sa astepti intre 10 min si 2 zile sa se publice in catalog, dar la mine e o problema cineva in preview a dat ca produsul meu e naked. Ce fac? se mai publica?

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca a fost clasificat drept "naked" si nu este AP only, nu, nu se mai publica.

| Victor a răspuns:

"Produsul" tau poti sa-l reeditezi, cu modificarile pentru GA, sau daca ai AP il incadrezi in acea categorie. Usor ...Nu?