| Bodoooo a întrebat:

Sunt incepator de cs 1.6. inainte,cand intram,puteam sa imi aleg teroristul cu mouseul,acum ma pune pe tastatura. Si inainte,aveam o mitraliera,mereu cand intram, acum nu mi-o mai da deloc. Cine ma poate ajuta, primeste funda!

1 răspuns:
| Pss_Shokysteel_1997 a răspuns:

Pe intelesul tau:
Prima data cand intri sa joc de pune sa alegi intre Terrorist si Counter-Terorist.
Dupa ce ai ales "rasa" Terrorist sau Counter-Terrorist o sa lase sa joci.
Prima data o sa iti dea un pistol si un cutit.Cu cat omori mai multi inamici o sa faci bani si vei putea folosi tasta "B" si iti alegi de acolo o arma..sau poti lua o arma de la un inamic omorat.
Daca vrei sa arunci arma din mana apesi pe tasta "G" pentru a lu alta.

P.S Daca vrei mai multe informatii contacteaza-ma la Y! M l33t_kr3w_g00s3