| Alexandru_Cichirea_1991 a întrebat:

Sunt nou in lumea World of tanks, aveti ceva pareri, recomandari, "tricks and tips"...

P.s: Si daca sunteti amabili sa ma ajutati in acelasi timp, pot sa va ajut si eu, postati langa raspuns dvs.
Castigi un Tanc: http://wargamingbonus.com/LNRdkB

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Wargaming bonus e scam, nu fi bou.
Am jucat WoT inca din closed beta si dupa toti anii astia pot sa iti spun un singur lucru - da-l dracului si apuca-te de WarThunder sau Armored Warfare. Sau ambele. WoT promitea multe la un moment dat, dar s-au plafonat si-au bagat picioarele si l-au transformat in unealta de stors bani de la prosti, nimic mai mult.