| Catalion a întrebat:

Sunt sigur ca nu e un server privat si cred ca se observa asta, dar se pare ca mai exista acest Metin2: http://metin2.z8games.com
Ce credeti?

2 răspunsuri:
| Catalion explică:

Chiar nu a incercat nimeni acest Metin2? Vroiam si eu sa stiu daca merita sa-ti faci cont.

| pisicutza197 a răspuns:

Cauta pe youtube, daca nu agsesti inseamna ca nu are niciun jucator sau s-a inchis, pentru ca daca ava un jucator avea si video ca ar fi facut ala ca sa ia un Gm sau ceva ca i-a adus playeri la cel care a deschis metinu