| joKilks a întrebat:

Sunt singura care crede că jocul Slender Man nu este aşa de înfricoşător? Voi v-aţi jucat? Cum vi s-a părut?

4 răspunsuri:
| An0NiM2014 a răspuns:

Nici mie nu mi se pare asa de infricosator.M-am jucat si eu ceva vreme pentru. ca am auzit de la colegii mei ca OAAAA ce joc...

| BlackAngel29 a răspuns:

Nu e chiar infricosator, dar colegii mei nu cred acelasi lucru, odata domnul de info ne-a lasat o ora libera, si toti sa jucau Slender-Man.In acea ora s-au auzit numai tipete.Dar cativa idioti au inceput sa simuleze Slender-Man in realitate, exemplu:faceau hartii ca cele din joc si le insirau prin clasa, unul isi punea pe cap o punga si zicea ca e Slender-Man si toti trebuiau sa fuga de el.Un joc stupid, si deloc infricosator care produce dependenta pentru copii retardati... Sper ca ti-a placut-eu mi-am spus parerea

| Nєó a răspuns:

Nu e infricosator. Eu cred ca jocul e foarte aiurea, te plimbi ca disperatu si nu trebuie sa te uiti la slenderman. straight face

| sucul a răspuns:

Eu zic ca imi place....adica ma distrez foarte mult laughing