| hbxcgsdvjbg a întrebat:

Taica-meu mi-a parolat calculatorul dar ma lasa sa ma joc putin cand vine de la servici numai ca eu vreu sa ma joc si cand e el la servici dar trebuie sa aflu parola. Dati-mi va rog niste solutii sa aflu parola. De ghicit nu pot. Dau funda

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

O solutie este un live cd cu alt sistem de operare in caz ca e setat sa booteze de pe cd sau stick. Parola poti incerca sa o afli si cu hirren boot cd.

| filtro a răspuns:

Pot sa te ajut sa o schimbi fara sa o stii, dar nu o poti afla laughing, daca vrei sa o schimbi sa-mi scriihappy