| Butterfly02 a întrebat:

Tocmai mi-am instalat Mafia 2. Merge bine cand o deschid dar cand incep sa ma joc, caracterul si tot ce e prin jur se misca in reluare, iar imaginea este blurata si alb-negru. M-am uitat si pe youtube la "Mafia 2 gameplay" si nu ar trebui sa fie asa. Am umblat peste tot in setari si nu se schimba nimic. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| membrucac a răspuns:

Posibil sa nu ai un PC destul de bun pentru acest joc, dresc sa stiu specificatiile PC-ului tau?

| Butterfly02 explică:

Am laptop. Merge foarte bine. Am instalat pe el Sims 4, Warcraft, Fallout 4 si merg perfect. Nu stiu de la ce ar putea fi. thinking Oare am omis ceva din setari?

| Butterfly02 explică:

E ceva din setari. Trebuie sa setezi ceva la video. Asa am vazut pe youtube. La unii a mers dar la mine nu.

| Dz33k0 a răspuns:

Si eu patesc la fel cu metin 2 si am un laptop bunicel sad ai gasit problema?