| Ynferno a întrebat:

Tocmai mi-am pus net pe telefon (taci scrim) si incerc sa gasesc un site cu jocuri online. Imi puteti da un link pentru un site si daca e nevoie de o aplicatie pentru a juca. Multumesc anticipat. Funda pentru cine imi da cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| Loveisintheair2 a răspuns:

Sau incearca waptrik sau wapdam;

| mikkhhell a răspuns:

Incearca pe urmatoarele site-uri "www.ownskin.com","www.getjar.com" sau "www.zedge.com".

| TraficantuDăDăsene a răspuns:

Hai frate ''taci scrim''? Te faci singur de ras plus ca se scrie touchscreen.Invata nene engleza