| vlad838 a întrebat:

Tocmai mi-am reinstalat Windows-ul, de pe 32 de biti pe 64. Am jucat azi Skyrim cateva ore, un caracter nou si am level 17. Problema e urmatoarea. Am iesit din casa din Whiterun, am sters auto-save-urile, si am dat save peste ceea ce salvasem eu cu vreo 10 minute mai inainte (am doar o salvare pe caracter). Ei, dupa nici 10 secunde de la chestia asta mi-a dat crash jocul, iar acum toate salvarile merg in afara de aia. Stiti ce pot face?

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

Asta e, trebuia sa lasi autosave-urile ca asta e rolul lor sa poti continua, in caz ca iei crash cu salvarea pe care o faci tu.