| ToxicSmile a întrebat:

TPU. Am inceput sa joc metin2 Hammer..si mi-am facut un shaman fata big grin. Ce bns sa pun pe itm? Pe cercei, pe arma, pe scut, pe armura, pe colier. etc.
Nu m'ai vreau sa ma omoare toti cand ies din cerc happy.
Raspunsul sa fie de genu' :
Pe colier: INT, STR.
Pe armura: VIT, DEX... ma rog etc.
Daca se poate sa'mi mai spuneti cum trec metin2 Hammer din engleza in romana?big grin
Funda!

1 răspuns:
| Morder a răspuns:

Daca esti saman iti trebuie cat mai multa INT, si mai pune si VIT pe ce poti si aparari sabie pumnal magie sa nu iti scada mult. Daca dai de vreun modat normal ca te omoara din 1 SKILL