| DarkSpirit13 a întrebat:

TPU am mare nevoie de ajutor!
Mi-am cumparat Sims 3 si mi-am facut cont pe www.thesims3.com si mi-am scos Create a world tool si nu a fost nici o problema cand l-am instalat. Acum am scos si create a pattern tool, dar am avut o problema: s-a scos si cand am dat sa-l instalez mi-a dat eroare.Cum l-am descarcat am dat pe el si cand am dat RUN mi-a aparut eroare... va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Dany3l16 a răspuns:

Incearca sa il muti din foldaru download(descarcare) si vei vedea atunci daca merge