| AlexStroie99 a întrebat:

TPU! Am o problema cu The Sims 2 Seasons! Adica se vede foarte urat si cand am dat pe Display acolo la rezolutii nu-mi aparea numai pana la 800x600...ce sa fac ca sa apara macar pana la 1024x768? Am avut si alte moduri si se vedeau bine! O fi oare de la siteul de download! Daca stiti un site sa mi-l dati!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Depinde. DAca e pirat posibil sa fie orice. DAca ai o palca video integrata si una dedicata(gen la laptop-uri cu nVIDIA si itnegrata) sa selectezi ca jocul sa ruleze cu dedicata. Daca nu, cauta problema pe internet. Poate e ceva comun.