| anonim_4396 a întrebat:

TPU, am windows englez instalat in calculator, si cind instalez o joaca in limba rusa imi arata asa o limba stranie care nici nu exista, pls spuneti-mi cum pot instala limba rusa in calculator... funda

1 răspuns:
| dadonexus a răspuns:

Update.Dai sa caute update'uri si du-te la categoria optioanle dar nu are legatura nu poti modifica limbaj jocului decat printr-un patch iar daca bagi limba rusa in pc nu rezolvi nimic o sa scrie totul in rusa erorile, confimari, folsere...din astea.