| Merry3ux a întrebat:

TPU as vrea sa va intreb, exista The Sims 3, in care sa iti alegi nationalitatea? Adica mie imi plac indienii si as vrea sa pot gasi jocul! Daca nu stiti nu fiti rautaciosi! Am mai auzit la o fata, ca si ea cauta jocul dar ea il vrea cu japonezi. va rog foarte foarte mult daca puteti sa ma autati, daca nu ati putea sa imi dati un site de Sims 3 normal? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| andrei_3231 a răspuns:

Mariuca cum pot sa intreb ceva si sa primesc raspuns? Imi zici te rog cum sa fac?

| Merry3ux explică:

Pai andrei daca vrei sa pui o intrebare pe TPU, dai click in dreptunghiul verde de sus in care scrie:,, PUNE INTREBAREA TA AICI''. Raspuns vei primi cand o persoana vede intrebarea ta si daca ii stie raspunsul iti v-a comenta la ea, iar tu daca consideri ca raspunsul persoanei este folositor, ii poti da fundita unde scrie jos in dreptul persoanei DECLARA RASPUNSUL CASTIGATOR si deasupra arata o funda cu nr 1 pe ea! Noroc