| alexfotbalpoli a întrebat:

TPU cum fac la mt2 ro sami pice lucruri bune la metine cc aura ceva bun cum ar fi piatra spiritului dar fara manusa talharului?

4 răspunsuri:
| ツDiana a răspuns:

Pai depinde de lvl-ul tau, cu cat ai lvl mai mic, cu atat ai drop mai mare. Acum depinde de ce lucruri vrei sa iti pice, de exemplu piatra spiritului pica doar din metinele de lvl 45 +. Poti vedea mai multe aici : http://metin2ro.forumh.net/......i-unde-cad

| alexfotbalpoli explică (pentru ツDiana):

Mia picat ieri un ss la un meitn de 50 in dt si eu am 54 da pica greu si vreau sa stiu cum sa am drop mai bun

| ツDiana a răspuns (pentru alexfotbalpoli):

Drop mare ai atunci cand ai mult grad, de exemplu cel mai bine ar fi sa ai gradu Cavalersc, sau Nobil... Funda? happy

| alexfotbalpoli explică (pentru ツDiana):

Sunt cavaler