| anonim_4396 a întrebat:

TPU,dupa parerea voastra, mi-am irosit 260 Rp pe jocul League of Legends pentru ca mi-am cumparat Crabgot Giant Enemy skin pentru Urgot? Stiu ca Urgot nu este un campion prea puternic si ca skinul asta este printre cele mai urate skinuri din joc dar mi s-a parut amuzant skinul.Adica nu am avut rp cand a fost Butcher Urgot lansat si si-a luat remove find clasat ca legacy, dar skinul asta mi s-a parut destul de ok pentru 260 si ii lipseste femeia din splash art.Ce credeti?tongue

Răspuns Câştigător
| Ovidiu16 a răspuns:

Ideea e ca sa-ti placa tie, nu altora. Asa am si eu la Fiddlesticks skinul de Suprise Party, care mi se pare foarte haios si ma distrez foarte mult cand dau Life Drain sau Ultimata.Multi zic ca nu e fain si ca am facut risipa de RP, dar eu il ador. big grin