| Pikaciuuu a întrebat:

TPU help me! Eram pe facebook cand dintr-o data imi cere sa ma loghez, dar eu eram logata. Apoi mi-a aparut ceva de genu " Your account has been blocked temporally " sau ceva de genu, apoi m`a pus sa recunosc cateva poze si sa scriu un cod si nr. meu de telefon. Am intrat, iar o prietena a zis ca nu imi vede poza de la profil, insa peste 5 minute mi-a vazut-o. Credeti ca cieva m`a blocat? Ce consecinte sunt? Ce nu am voie sa fac?

5 răspunsuri:
| ChocolateFantasy a răspuns:

Ti se intampla asta pentru ca cineva a incerct sa-ti intre in cont, iar FB-ul ti-a blocat automat contul. Cineva a bagat de mai multe ori parola ta, gresita evident iar FB-ul a sesizat aceasta problema, asa ca a intervenithappyCrede-ma pe cuvant, am patit-o!winking Eu zic sa-ti faci alt cont.Parerea meahappy

| MisterIntunecat a răspuns:

Nu, nu te-a blocat nimeni. Chestia asta se întâmplă când ai băgat prea mulți prieteni în listă sau din mai multe cauze. Acum, intră din nou, încearcă și vezi dacă îți mai apare așa, dacă da, fă ce spune facebook-ul adică să recunoști prietenii tăi pe care îi ai în listă etc. Dacă îți apare treaba cu telefonul, dă-l numărul tău, așteaptă unpic și vei primi un cod pe număr, apoi trebuie să-l scrii acolo pe băriță! Chestia asta e și din vina facebook-ului dar și din vina ta. Cine știe, poate ai dat deodată la mulți add sau acc și ai deodată mulți prieteni, sau alte cauze. Pusi sper ca te-am ajutat! Fundița? :*

| ChocolateFantasy a răspuns (pentru MisterIntunecat):

E frumos sa cersesti funde? Nu prea cred.Si nu e nimic adevarat din ce zici tu!

| ChocolateFantasy a răspuns (pentru MisterIntunecat):

Sa stii ca fundele se dau din proprie initiativa, nu se cersesc! Cersetoria poti s-o practici la colt de strada, draguta!winking

| Vlad_Cranga_1998 a răspuns:

Stiu asta s-a intamplat si la mine cand am scris parola gresit de mai multe ori si am trecut de pozele alea, dar acum nu mai pot sa incarc videoclipuri sad