| Deya1990 a întrebat:

TPU! O intrebare....Cum pot sa fac Credite pe IMVU?

Ofer Fundaa!

4 răspunsuri:
| Ricardo_Fieroiu_1982 a răspuns:

Pai trebuie sa intri pe saitul lor unde iti scrii fa-ti cont downloadeaza instaleaza si joaca sper ca imi dai funda bye

| Anndrreeaa a răspuns:

Pai nu stiu daca ai incercat metoda asta dar: Scri pe net Yahoo dai pe un site de acolo si creaza un id. Apoi du-te pe pag ta de IMVU si dai la Earn Credits. Dupa cauti si u cv cu Invite. Copiezi mailul si il scrii acolo dupa dai continue. Apoi incepi contul si dail cuiva sa iti intre pe elbig grin ( app trebuie sa iti dea chat de 5 ori ) Multa Bafta:*

| Deya1990 explică (pentru Anndrreeaa):

Thx``

| Anndrreeaa a răspuns (pentru Deya1990):

Npc :* Mergebatting eyelashes?