| Mrsava96 a întrebat:

TPU va rog sa ma ajutati si pe mine cu un serv care sa aiba ratele peste 1000
as dori sa fie fara hamachi
daca se poate sa-mi raspundeti aici sau sa-mi dati add la id meu de mess mrsava_djsava! va rog cat mai repede si va multumesc celor care ma ajuta

3 răspunsuri:
| MaxiMaxi a răspuns:

Daca explici intrebarea poatete ajut

| Mrsava96 explică (pentru MaxiMaxi):

Vreau sa-mi spui un servar de metin la care sa fie ratele toate 1000!

| Mrsava96 explică:

Vreau un servar de metin cu ratele toate yang, experienta etc sa fie peste 1000 sau chiar 1000 imi poti spune si mie un servar da-mi add la id