| LuffySecondGear a întrebat:

TPU voi ce jocuri stiti pentru tableta?

3 răspunsuri:
| 5uMMeR a răspuns:

Pou.pe acest joc trebuie să ai grijă de un,, animăluț''.Il speli, ii dai de mancare, te joci cu el, are si o sectiune talking.
2)logo quiz answers.Iti arata niste logo-uri, iar tu trebuie sa le ghicesti numele.
3)8 ball pool.Joc de biliard, care este valabil si pe facebook.
Funda? Minion rush, my talking tom, angry birdsDead Trigger 1, 2
Respawnables
Gun Club 2
Asphalt 8
Thor
Angry Birds GO
Amazing Alex

| TheGaara a răspuns:

Minecraft.Plants vs Zombies.Cut the Rope.Angry Birds.Sims 3.sunt multe interesante