| ieeAlee a întrebat:

Uitati care este treaba eu ma joc OurWorld (OW) si vreau sa stiu cum pot sa fac Flow fara codul ala test-mode 42 ( daca exista normal) si daca stiti alt cod pentru a face gems mai repede sunetimi si mie in afara de codurile pe care le stiu toti?

1 răspuns:
| Yukidaruma a răspuns:

Hmm, pai poti face flow daca te duci la cake mania si o hranest, daca dansezi, daca joci jocuri, adica poti face flow mai din rice (bine, nu-ti imagina ca vei gastiga prea mult =.='') oricum poti juca jocuri ca la ee mai castigi si bani si flowwinking