| TaniuTzzaTany a întrebat:

Ulead photo express este un program... vreau sa il instalez dar nu stiu daca imi strica sau no PC-ul...stiti voi?

Răspuns Câştigător
| gki1980 a răspuns:

E foarte misto programul pentru editare poze, dar la fel de bun si mult mai simplu de folosit e Photo! editor sau photoscape. la ulead photo express iti trebuie si licenta, pe cand astea doua sunt free si au destul de multe optiuni. ref la intrebarea ta- nu strica calc, dar ocupa destul spatiu.(nu fizic, ci din RAM)

1 răspuns:
| BlueVik a răspuns:

Nu,nu ti-l strica.Numai sa nu il descarci cu virusi ca atunci...