| Mdea721 a întrebat:

Un link de unde pot descarca jocul Pou pentru computer? fundita + Vot!

Răspuns Câştigător
| XrollerX a răspuns:

Nu merge doar pentru tel. Am incercat si eu si ar fi tare pentru PC. Deci sorry. Funda? happy

2 răspunsuri:
| alexy19a a răspuns:

Scrie pe google pou download t h e p i r a t e b a y legat(AM SCRIS DESLEGAT PENTRU CĂ DACĂ SCRIU LEGAT ÎNCALC DREPTURI DE AUTOR).
Sper ca te-am ajutat.

| IuLiaAdr a răspuns:

Exista Pou pentru pc, chiar astazi l-am instalat, intra aici http://www.youtube.com/watch?v=jAZ1_nMKJB4 si urmareste pasii si descarca cele doua programe care trebuiesc, le vei vedea in video! Sper ca te-am ajutat!