| Parlog_Marcel_1997 a întrebat:

Un link de unde pot rezolva problema asta la mt2 :
"Sorry. Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again."

dar sa mearga

3 răspunsuri:
| nutuxcristian a răspuns:

Eu zic sa faci asta (Windows XP)
My Computer (click dreapta) > propriets>hardware> device manager >Display Adapters > [click pe placa ta video], apoi click dreapta si apasa Update Driver

SAU

Daca folosesti placa video nVIDIA:
•nVIDIA control panel > Adjust Image setting with preview > [bifeaza] Use my preference emphasizing QUALITY si muta cursorul la maxim.
Cu atat de pot ajuta, numai bine!

| ZoomLool a răspuns:

Instaleaza PLACA VIDEO. Cand ai cumparat PC-ul ai primit un CD cu placa video. Instaleaz-o.

| alex133 a răspuns:

Am avut si eu problema asta nu e de la joc ci nu-ti suporta placa video jocul vezi ce are sau cumparati alta.deceaba faci altceva ca no sa mearga