| karminuta a întrebat:

Unde dau sa fac poza la ferma mea de pe FARMERAMA?

Răspuns Câştigător
| SimoFrumy a răspuns:

Mai intai te duci in oras apoi la oficiul postal, dai click unde scrie oficiu de turism dupa ce ai dat click pe oficiul postal si unde scrie "invita vizitatori" este un buton cu o camera pe ea si gata! funda?

| karminuta explică (pentru SimoFrumy):

Mersi foarte mult si da iti dau funda

2 răspunsuri:
| sincara1 a răspuns:

Buna stiu cum si o sa-ti explic : te duci in oras apoi la oficiul postal dai click pe oficiu de turism apoi iti va aparea o imagine cu ferma ta cred si o sa si scrie Invita vizitatori si mai jos este un buton cu o camera fota dai click pe ea si ti-a facut poza la ferma ta!
imi dai si o funda please? happy