| TeKs2911 a întrebat:

Unde gasesc in metin urs bera...cred ca in map1, dar vreau sa stiu locu mai exact, dau fundita!
multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| gigimuschiulos a răspuns:

Ursul bera apare doar in 2 locuri pe harta cu 2 ursi blestematii, dar nu un loc anume... cand e ucis, apare oriunde alt undeva vrea... eu am gasit plimbandu-ma 2 langa monument si pe pajisti

9 răspunsuri:
| Adi_2195 a răspuns:

Bera se gaseste langa alchimistu ala de pe deal, ala care ii duci flori de la porci si animale pentru misiuni spre drum spre portal map2 ACOLO SUNT URSII BERA FUNDA?big grin

| xcRs a răspuns:

Ursul bera se gaseste langa monumentul ala din map1 e ca un templu maias monumentu pe langa el il vei gasi. Funda?happy

| xcRs a răspuns:

Map1 monument? funda?happy

| GaNeA001 a răspuns:

Daca esti albastru il gasesti mai sus de biolog in jurul lui pe acolo.

Funda? Am fost folositor big grin!

| alexu2358 a răspuns:

Depinde pe ce tara esti si ce regat.dexemplu pe tara aries regat galben al gasesti pe bera putin mai departe de fieraru de arme Dragons

| TeKs2911 explică:

Servaru pe care joc este PEGASUS regatul ROSU...MA gasiti acolo...mersi multttttt

| ionut_8164 a răspuns:

Ce regat esti daca rosu pe la amazoane spre map2 daca pe albastru ppppppe acolo tot in spre map2 daca pe galben nu stiu pls funda mersi:X

| AndraXD a răspuns:

Draga echo se pare ca tu nu ai dat declin la misiunea asta nouarolling on the floor e o mare pierdere de timp eu am dat pe contul mic misiunea si nu-ti da mare lucrubig grin

| Adyitu a răspuns:

Pe langa fierarul de armuri si bijutier. Funda!