| Chinezu76 a întrebat:

Unde gasesc iteme+9 de nivel 26 in jocul metin2ro? plz ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Girl25 a răspuns:

Cumpara +0 si fa-le +9 big grin Sa ai si niste perle de toate culorile in caz ca esuaza si e indicat sa folosesti pergamente binecuvantate...

| Chinezu76 explică (pentru Girl25):

Am arme +6 si nivel 26 si mi-se rupe mereu.de ce? si perle de unde iau?

| Chinezu76 explică (pentru Girl25):

Am cumparat +0 si merge pina la +4.Am pergamente si perle colorate dar tot nu mi-a mers tot se rupe.

| Girl25 a răspuns (pentru Chinezu76):

Pai daca ai tot ce trebuie si ai si dubluri, sigur iti va merge deoarece trebuie.Un prieten de lvl 22 care si-a facut singur iteme +9 si i-au mers.Si daca nu iti merge fa ca oricine, cumpara din shop-uri...Numai sa ai ceva baniwinking

| Chinezu76 explică (pentru Girl25):

Ok.Ce este sau ce inseamna mute-ul va expira in 9 ore?

| Girl25 a răspuns (pentru Chinezu76):

NU mai stiu... laughing