| BiaBubulina a întrebat:

Unde gasesc o medalie de cal in metin2? sunt disperata, sunt chamanca si lv 52.la maimute n-am gasit. Ajutoooor! funda big grin

Răspuns Câştigător
| jutify a răspuns:

Incearca sa cumperi de la cineva sau bate in pestera maimutelor din desert exact langa oaza. funda? big grin

3 răspunsuri:
| Punker19 a răspuns:

Poti gasi acolo in V1 sunt maimute mai tari si cad mai bine sau poti sa cumperi cu vreo 200k sau cel mult 250k. Sper ca te-am ajutat!big grin

| Zabaleste a răspuns:

Pei daca ai lv 52 nu mai cade trebuie sa ai pana in lv 30

| BattleFieldByWindows a răspuns:

E foarte simplu fa-ti un razboinic si crestel pana la lv29 si ia med de la el
findca la nivelul 17 | 19 | 21 | 23 | 26 |29 cad foarte bine medaliile de cal big grin