| OXxana a întrebat:

Unde gasesc pe snepchat chestile acelea care iti pun urechiuse si alte chesti. Pt ca nu le gasesc

3 răspunsuri:
| DanielaFD a răspuns:

Deci, intrii in aplicatie si setezi camera din fata. Ti apasat pe fata ta si iti apare un contur al fetei tale, dupa care putin mai jos iti vor aparea efectele. Am inteles ca in fiecare zi se schimba efectele, la unele trebuie sa deschizi gura de exemplu. Iti scrie ce sa faci. Bafta! Funda?

| QueenR a răspuns:

Tine apasat pe ecran (trebuie sa ai camera din fata on) si se va configura un fel de schelet in functie de figura ta, dedesubt ar trebui sa apara mai multe cerculete unde sunt respectivele filtere.

| David123123123 a răspuns:

Depinde de telefonul tau
Daca ai IPhone de pe App Store
Daca ai Android de pe Magazin Play