| Stefanjust4fun a întrebat:

Unde gasesc pozele facute de admini? pe cs 1.6 simplu. dau fundaaaaa mare:X

6 răspunsuri:
| raul98lau a răspuns:

Pozele Le gasesti in cstrike jos de tot

| bdn23 a răspuns:

Le gasesti in c/program files/counter strike 1.6/cstrike le ai acolo pe toate. Daca ai steam c/program files/steam/steamapps/id usser/cstrike. Sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pozele le gasesti unde ai instalat counter-strike, in folderul /cstrike.

| Nebunu1996 a răspuns:

Ma te duci in counter strike/ cstrike si cauti pe acolo pozele

| Sebastian_Mlz_1993 a răspuns:

Bdn23 am steam am facut exact cum ai zis si nu gasesc id usser> si cstike, caut dar degeaba,,, iau ban intr-o veselie laughing