| Ynferno123 a întrebat:

Unde imi pun placa video ca sa-mi gaseasca nVIDIA un driver compatibil link pls

4 răspunsuri:
| denisTiky a răspuns:

Http://www.nvidia.com/Download/index.aspx
ca sa stii ce sa pui la astea trebuie sa imi spui ce placa ai, sau daca vrei, fa singur, daca ai placa de tip GeForce, la Product Type pui GeForce. La product type daca ai spre exemplu placa gtx 1080 pui acolo GeForce 10 series. La product pui ce placa ai, daca ai selectat la punctul anterior GeForce 10 series, aici vei avea de ales exact modelul pe care il ai, noi am vorbit de 1080, si sa zicem ca acolo vei pune 1080 ti sau simplu. la ultimele doua e simplu, language este limba iar celalalt pui sistemul de operare pe care il ai. Bafta!
Product Type:
Product Series:
Product:
Operating System:
Language:

| EusebiuPWN a răspuns:

Vezi ca tot acolo ai 2: Automatic bla bla, iti cauta automat driverul.

| Ynferno123 explică (pentru Daryus3k2):

Pai da scrie tip produs : seria de produse :sistem de operare unde imi pun placa