| myelys a întrebat:

Unde pot gasi Panicul Turnului Demonilor pe metin2 ro ( din misiunea Garda bolnava)?

Răspuns Câştigător
| MissYMarYa a răspuns:

Te duci in oras, la teleporter si dai valea seungryong te duci in mijlocul hartii unde e un templu si intri in portal dupa te uiti pe harta si te duci in mijloc unde vei gasi un turn si langa el chiar in fata ala care trebuie sa te intalnesti cu el asa iti dea licoare mova (G) funda?big grin

5 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Gasesti in templu adica mergi prin vale prin templu si tot mergi si e sus si poti intra in dt adica turn de la lv 40

| eduard55882 a răspuns:

Te duci la batran in oras.Dai pe el pana cand iti arata unde sa te teleportezi.Dai CONTIUNUA si vezi acolo Turn Cu Demoni. (Eu am auzit de la unii ca trebuie sa ai peste level 40.

| eduard55882 a răspuns:

Te duci la batran in oras.Dai pe el pana cand iti arata unde sa te teleportezi.Dai CONTIUNUA si vezi acolo Turn Cu Demoni. (Eu am auzit de la unii ca trebuie sa ai peste level 40.

| TM6524 a răspuns:

Dark12 vrea sa zica asta: stii templul din centrul Vaii Orcilor? Intrii in el si mergi pana vezi turnul (ultima "camera" pe harta). In fata turnului se va afla garda. Funda?

| shhhs a răspuns:

Salut,
Citeste asta: http://orademetin.blogspot.ro/......iti-c.html
Bafta!