| Jozef a întrebat:

Unde pot gasi un hack metin2RO fara sa il detecteze hshieldul
FUNDA

3 răspunsuri:
| DannyJo1nTu a răspuns:

Poti folosi hack doar pe serverul nou ( Volans) dar pe celelalte nu poti avea hack fara a fi detectat... dar cele mai nedetectabile sunt fishbot-urile care te ajuta la pescuit.dar in scurt timp poti lua ban. in colcluzie : gaseste un hack pentru server nou si creste acolo
Bafta. Fundaa? puppy dog eyes

| Jozef explică (pentru DannyJo1nTu):

Eu am cerut un site plz daca poti...
Daca imi dai un site atunci dau funda

| Mihai_Tanase_1996 a răspuns:

Am jucat mai demult rabla asta de joc... iti pierzi timpu fara rost. dar poftim

Hack facut de Kamer
Cuprinde Hack de : Lure / auto pickup / auto potion / drop hack / speed hack / atack speed hack / auto skill / gm notify / pm to all players / Detector de pietre metin.

Link Download : http://www.mediafire.com/? glqdbya6d2ox6wo

Pasi :
1. Dezarhivezi pe desktop sau unde vr
2. Dezactivezi antivirusu [ fiind un hack il recunoaste ca fiind daunator, dar nu are nimic ]
3. intrati in injector2
4. intrati in metin2 [ joc de tot ckt ]
5. Ar trebuie sa dispara injectoru si sa va apara optiunile hackului

Succes cu pierderea timpului