| Dragosstpu a întrebat:

Unde sa cresc la wow? Am lvl 8, blood elf, paladin? FUNDAhappy

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Mie mi-a placut rasa undead, dar e ok si elful. Restul nu le-am dezvoltat foarte mult. totusi stiu ca si blood mage era bunicel.

| HeRmeSs a răspuns:

La murloc. Pana la lvl 10, dupa aia mergi in Stormwind. Eu am lvl 20 - Human - Hunter. Dami numele tau si te ajut eu.

| Simbol1 a răspuns:

Http://www.wowwiki.com/Zones_by_level iti scrie aici si te orientezi pe harta daca esti mai aproape de un loc te duci acolo mie mi-a fost greu la lvl 60-70 ca nu puteam sa trec niste munti sa ajung sa cresc.