| Srg_Sergyu_1999 a întrebat:

Unde scriu codul pentru capsuni la Transformice? Dau funda B)

Răspuns Câştigător
| MaryWhiteRose a răspuns:

Dai la magazin, apoi pe cumpara fraises si o sa ti se deschida o fereastra cu numarul la care trebuie sa trimiti si mesajul pe care trebuie sa-l trimit.Sti deja ca daca ai codul.[cred ca sti ca trebuie sa fi pe mozila firefox ca sa se deschida; pe chorme nu merge] si mai jos scrie "code" intr-o casuta, acolo il bagi(am uitat sa-ti zic ca trebuie sa dai pe cumpara fraises prin sms ca sa ti se deschida). Fundita? :3

1 răspuns:
| Baa_Ionut_1985 a răspuns:

Imi dai si mie codu MaryWhiteRose?