| Vladsnllgddvff a întrebat:

Urgent acum vă rog urgent.
Este posibil să recuperez salvarea în gta5 ofline?
Deoarece jocul s-a dat de la început? Vă rog!

7 răspunsuri:
| Vladsnllgddvff explică:

Este pe xbox one s nu pe pc!

| sylviu3777 a răspuns (pentru Vladsnllgddvff):

Da ma am inteles, ti-am zis ca habar n-am cum se schimba salvarile pe xbox one s sau pe consola in general pentru ca nu detin asa ceva

| Vladsnllgddvff explică (pentru sylviu3777):

Nu ţie ţiam spus am scris ca să înţeleagă cine mai citeşte.

| sylviu3777 a răspuns:

Da, daca nu mai vrei sa termini sau sa faci un progres mare iar, poti simplu sa iti schimbi salvarea jocului, cauta pe internet "How to change save file on GTA 5" si vezi acolo cum se face, dar daca vrei iti voi arata eu cum, dupa ce instalezi salvarea aia facuta 100% de pe YouTube, du-te la in cazul meu, This PC ca am windows 10, documents, si cauta Rockstar Games, GTA V, Profiles, Va fi acolo un folder cu cifre si numere, apasa pe ala, pe noi ne va interesa fisierele SGTA50015.bak si SGTA50015, deschide winrar-ul cu salvarea 100%, si trage SGTA50015 si SGTA50015.bak din winrar-ul cu salvare, acolo in folderul cu profiles si da pe Replace, si gata! Dar, daca intri in joc si nu esti pe salvarea cu 100%, atunci cauta prin optiunile GAME prin salvari pe acolo si schimbo cu "Unknowing the truth" in cazul meu, care este ultima misiunea, Sper ca te-am ajutat!

| sylviu3777 a răspuns:

Daca vrei sa te ajut mai mult zi-mi si imi voi face timp sa iti mai explic, daca e vorbim pe discord, daca ai asa ceva, desigur.

| Vladsnllgddvff explică (pentru sylviu3777):

Dar nu pe pc e jocul, dar e pe xbox one s

| sylviu3777 a răspuns (pentru Vladsnllgddvff):

A ok, trebuie sa zici ca e pe PC, eu sincer sa fiu nu detin o consola de jocuri si nu stiu cum e treaba pe xbox one cu salvarile deci scuze.