| InvisiblePinkUnicorn a întrebat:

URGENT! Am si eu o intrebare pentru cei care joaca " Imperia online"... uhm, cum fac pot trimite aur unui aliat? Primul raspuns corect primeste si funda si vot! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Marshal2118 a răspuns:

Deci daca ai statie de transport nu cont level dai pe ia si dai transfer aur si dai acolo ca arata la cine vrei sa trimiti aur dar trebuie sa ai caravane de aprivizionare adica dinalea cu roti si cu cate ai mai multe cu atat de mult aur poti sa trimiti Funda?

6 răspunsuri:
| Marshal2118 a răspuns:

Nu e ca un dreptughi si scrie un nume si dai pe ceva cam asa e > dai pe aia si scrie mai multe nume si acolo is toti membri aliantei

| InvisiblePinkUnicorn explică (pentru Marshal2118):

Da stiu asta, te intrebam pe tine daca te joci de mult laughing oricum, meric mult big hug raman datoare cu o bere!

| Marshal2118 a răspuns (pentru InvisiblePinkUnicorn):

A joc nu mai mult de o saptamana si mersi de bere rolling on the floor

| InvisiblePinkUnicorn explică (pentru Marshal2118):

Habar n-ai tu cu cate beri sunt eu datoare laughing)