| 000TeoDora12 a întrebat:

URGENT! Am sims 2, sims 2 seasons, pets, freetime si bon voyage instalate pe laptop. Tocmai mi-am cumparat sims 2 double deluxe si am vrut sa il instalez. Imi apare insert disc 1 sau ceva gen. Sims 2 double deluxe contine doar un CD, 3 in 1 : Base game, nightlife si Celebration! Stuff Pack. Ce ar trebui sa fac? Va rog ajutati-ma repede! Dau vot, funda si va dau voturi la mai multe raspunsuri, tot ce vreti, plzzzzz!

4 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa iei un crack de pe net, sa il aplici, si rulezi jocul fara nici un fel de CD.

| 000TeoDora12 explică (pentru ErrorFound):

Stii cumva si un site sau ceva nu prea le am cu instalarile si chiar nu vreau sa stric nimic fiindac nu folosesc numai eu laptopul?

| ErrorFound a răspuns (pentru 000TeoDora12):

Nu am voie sa iti dau site-uri care folosesc crack-uri pe TPU( o tampenie de lege din 2005). Alta metoda prin care te pot contacta nu ai?

| 000TeoDora12 explică (pentru ErrorFound):

Uite : https://www.facebook.com/teodora.vasile.902 trimite cerere si iti raspund eu acum sa sunt on.