| YumiSukinanda a întrebat:

Urgent! pe stardoll, am 106 puncte de star, si cum pot sa am si eu o planta ca sa creasca?

6 răspunsuri:
| DoraDora17 a răspuns:

S-ar prea putea sa nu te ajut, dar ei o sa iti dea planta. Daca nu ti-o vor da, atunci trimite-i un mesaj in care sa specifici ca vrei o planta lui Callie.Stardoll O zi buna!

| dmdmkk2 a răspuns:

Trebuie sa fi la lvl 11 pentru a creste planta.

| MeowKimiii a răspuns:

Nu-i asa greu! Si eu am cont pe stardoll cu vreo 800 si ceva de puncte-star. Trebuie sa intri cat de des poti. Fa-ti timp sa poti intra mai des si vei vedea progresul! Succes cu sfatul meu♥

| Dariana999 a răspuns:

Pentru a avea o plantă mare trebuie să intri foarte des pe Stardoll şi să faci multe Puncte Star. Sper că ţi-am fost de ajutor! Eu pe Stardoll mă numesc kati_dari.

| YumiSukinanda explică (pentru Dariana999):

ESTI ROYALTI! esti royalti

| Dariana999 a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Se scrie Royalty... Şi da, sunt happy