| Munteanu_Victor_1982 a întrebat:

Urmatoarea intrebare este pentru cei care au instalat power dvd. in urma cu trei luni de zile am instalat acest program si mergea foarte bine dar acum cand dau click pe acest program imi apare o fereastra pe care scrie si nu stiu cum sa fac sa mearga ca inainte va rog tare mult sa-mi spuneti cum sa rezolv aceasta problema! va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

... o fereastra pe care scrie CE?

| Munteanu_Victor_1982 explică:

Pe fereastra scrie activation sper sa-mi raspundeti la intrebare

| Munteanu_Victor_1982 explică:

Scrie activation