| Alexandrup a întrebat:

Va plac jocurile de aici? http://fripta.com/u.php?user=ratb

2 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Pe acel site nu sunt jocuri e un concurs.Cine intra pe linkul tau iti da tie un punct.Foarte urat sa participi la un concurs trisand(pacalind pe altii).Nu-mi plac astfel de concursuri si nu-mi place sa trisez ca sa castig. Urat din partea ta ca nu ai spus macar pentru ce e link-ul.Si concursul e aiurea trebuie sa strangi prea multe puncte.E pentru cine are multi prieteni pe site-urile de socializare gen Facebook.

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Am intrat si te-am votat! te voi vota zilnic si le zic si celorlalti sa o faca!*nu sunt jocuri!

funda?