| CoreyTaz a întrebat:

Va prezint un server de minecraft 1.7.2 >--- dc.agamers.ro sau Ip:89.42.203.242, un server cu staff bun si activ, survival / creative / skyblock, ca sa iesit din spawn scrieti /warp survival si veti ajunge la survival si veti primi un kit de inceput, pentru mai multe warpuri scrieti /warp, restul vedeti voi pe server, ENJOY! deci va place?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Există o problemă...NU JOC MINECRAFT!

| LouannaCutiepie a răspuns (pentru OnuOnulică):

Nu ne pasa! Daca nu joci, nu comenta... :/

| OnuOnulică a răspuns (pentru LouannaCutiepie):

Cineva care nu mă place? stai la rând şi aşteptă să îmi pese.