| Halungescu a întrebat:

Va rog ajutati-ma!
Caut om sau host pentru serverul meu de cs! trebuie tinut on non-stop! ofer admine bineinteles gradul Owner si Administrator pe forum!
Vom colabora bine! nu vor exista incidente!
Deocamdata server de avem dar nu e hostat cautam sponsor care sa ploteasca hostul sau sa tina sv deschis din pc de la el!
Acesta vam mai spus o sa aiba acces panel fpt si mule alte chestii!
Contact la : clau_messi11

1 răspuns:
| sliferTM a răspuns:

Incearca cu firma de host hostpay.ro e o firma de treab cu cele mai mici preturi
daca ai nevoie cu configurarea sv da-mi privat sa vb