| Soare_Cristi_1994 a întrebat:

Va rog, ajutati-ma sa instalez Crowns generator Wizard101 de pe site-ul: http://wizard101crownsgen.blogspot.ro/. Daca reuseste cineva sa il trimita pe y-mailul asta: cristi.soare12@yahoo.com, ii dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| daniel123wsr a răspuns:

Buna, Eu am lvl 52 Life, aceste "generatoare" iti fura / blocheaza/ baneaza contul. Prima oara imi amintesc ca am facut si eu ceva de genu asta aveam lvl 98 balanta si por si simplu am bagat in generatoru ala si mi s-a furat contul. Uite, eu mi-am bagat coroane, pe banii mei, eu mi-am bagat member tot pe banii mei. Stiu ca unii nu au banii sa-si bage pe joc, dar nu mai va faceti "generatoarele lui Dumnezeu. SUNT O FACATURA!